Egy kis tavaszi "csokor".
A fotó készítése óta, már mindegyik kapott láncot, de úgy már nem készült róluk kép.
Minta: Perlen4u. Danke! ☺
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: medál. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: medál. Összes bejegyzés megjelenítése
2015. május 10., vasárnap
2015. április 22., szerda
Rosa Carolingia szettesítve
Ezt a fukszia színű szettet én készítettem Bibircnek.
A medált biztos meg fogom majd magamnak is csinálni egyszer. ☺
A karkötő és a fülbevaló mintája megvásárolható ITT.
Thank You Deborah Roberti!
A medált nagyon élveztem fűzni! A medál mintája ingyenes! ☺
Minta/Pattern: ITT.
Gracie Patty Perline!
Nézzetek körül nála! Ezen kívül még sok szép mintát találhattok itt.
A medált biztos meg fogom majd magamnak is csinálni egyszer. ☺
A karkötő és a fülbevaló mintája megvásárolható ITT.
Thank You Deborah Roberti!
A medált nagyon élveztem fűzni! A medál mintája ingyenes! ☺
Minta/Pattern: ITT.
Gracie Patty Perline!
Nézzetek körül nála! Ezen kívül még sok szép mintát találhattok itt.
2015. január 18., vasárnap
Zöldes brick medál
Egy egyszerű medált hoztam ma, ami brick technikával készült.
A képen nem igazán látszik, de ezek az arany közepű kristály csiszik élőben nagyon jól mutatnak. ☺
A képen nem igazán látszik, de ezek az arany közepű kristály csiszik élőben nagyon jól mutatnak. ☺
2015. január 2., péntek
Sunny Day
Tudom hosszú időre eltűntem. Több oka is volt, de a lényeg, hogy most újra itt vagyok! :)
Elsőre egy medált hoztam, aminek a video tutoriálját megtaláljátok ITT.
Gracie Dolce Perlato!
Elsőre egy medált hoztam, aminek a video tutoriálját megtaláljátok ITT.
Gracie Dolce Perlato!
KÍVÁNOK MINDEN KEDVES IDE LÁTOGATÓNAK ALKOTÁSBAN GAZDAG, BOLDOG ÚJ ÉVET!
2013. június 27., csütörtök
Sújtás
Rám is lesújtott a leküzdhetetlen vágy, hogy kipróbáljam ezt a technikát. ☺
Mivel óvatos "duhaj" vagyok, így elsőre olyan alapanyagokat választottam, melyeknél nem nagy gond, ha a kukában landolnak.
Ez az első próbálkozásom, így még messze van a tökéletestől. Kicsit hullámos, és itt-ott látni a varrást, de azért még a hordható kategóriába sorolom.
Lesz ez még szebb is! Remélem! ☺
Mivel óvatos "duhaj" vagyok, így elsőre olyan alapanyagokat választottam, melyeknél nem nagy gond, ha a kukában landolnak.
Ez az első próbálkozásom, így még messze van a tökéletestől. Kicsit hullámos, és itt-ott látni a varrást, de azért még a hordható kategóriába sorolom.
Lesz ez még szebb is! Remélem! ☺
2013. június 22., szombat
2013. május 12., vasárnap
Egy régi bross új élete
Egy fából készült régi brosst alakítottam át és öltöztettem fel. Egyébként a bolhán akadtam rá erre a " kincsre". Brossként szerintem soha nem hordtam volna, bezzeg így! :)
Szerettem volna a kis rózsaszín virágot jobban kiemelni, ezért kapott rózsaszínes mályvás körítést a medál.
Szerettem volna a kis rózsaszín virágot jobban kiemelni, ezért kapott rózsaszínes mályvás körítést a medál.
2013. május 4., szombat
Rézvirág türkizben
Ez még nagyon friss, tegnap este lettem vele kész.
Már 3 éve lapul ez a minta, az elmentett mintáim között. Nem is tudom, miért vártam eddig az elkészítésével?! Nagyon jó volt fűzni! :)
Már 3 éve lapul ez a minta, az elmentett mintáim között. Nem is tudom, miért vártam eddig az elkészítésével?! Nagyon jó volt fűzni! :)
A leírásban megadott gyöngy helyett én toho kásával készítettem, a közepét pedig kicsit másként díszítettem.
Köszönöm Poé ezt a csodás mintát!
A mintát megtaláljátok ITT.
2013. május 2., csütörtök
Megint hímeztem
Nemrégiben BIBIRCTŐL kaptam néhány általa készített szuper fimo kabosont.
Az elsőt már fel is öltöztettem! :) Ez engem kicsit egy achátra emlékeztet.
Egyszerű befoglalás és pikós szegély. Semmi extra, de szerintem így jobban érvényesül a "kő".
Még egyszer köszönöm Bibirc! :)
Az elsőt már fel is öltöztettem! :) Ez engem kicsit egy achátra emlékeztet.
Egyszerű befoglalás és pikós szegély. Semmi extra, de szerintem így jobban érvényesül a "kő".
Még egyszer köszönöm Bibirc! :)
2013. április 29., hétfő
Kikira szett
EWA Kikira medálját fűztem meg képről, némi változtatással.
A tőlem szokatlan színösszeállításra egy citromsárga felső az indokom, amihez eddig nem volt mit a nyakamba aggatnom. :) Most már van!
Egy egyszerű füli is készült hozzá.
Köszönöm Évának a folyamatos inspirációt és a sok szuper mintát! :)
A tőlem szokatlan színösszeállításra egy citromsárga felső az indokom, amihez eddig nem volt mit a nyakamba aggatnom. :) Most már van!
Egy egyszerű füli is készült hozzá.
Köszönöm Évának a folyamatos inspirációt és a sok szuper mintát! :)
2013. április 27., szombat
Fuchsia rivolis medál
Ennek a medálnak a mintájára az fb-s lányok hívták fel a figyelmemet. Én kék helyett lilában fűztem meg. Elég aprócska, de azért mutatós. :)
A medál mintája Blue Iris pendant néven megtalálható BEEJANG oldalán.
Nézzetek körül nála, még sok klassz minta található itt! :)
A medál mintája Blue Iris pendant néven megtalálható BEEJANG oldalán.
Nézzetek körül nála, még sok klassz minta található itt! :)
2013. április 2., kedd
Egy újabb barnaság
A Mu mintája alapján készített Muchas fülihez készítettem ezt a medált.
Semmi extra, de jól illik a fülbevalóhoz. :)
Semmi extra, de jól illik a fülbevalóhoz. :)
2013. március 18., hétfő
Örvény
Gyöngyhímzett medál, sk gyurma kabosonból.
A kaboson tulajdonképpen egy rontott örvényes lencse volt, amit ellapítottam. Szerencsére!
Tetszik a végeredmény. :)
A kaboson tulajdonképpen egy rontott örvényes lencse volt, amit ellapítottam. Szerencsére!
Tetszik a végeredmény. :)
2013. március 12., kedd
Havas csillag
Nem szoktam tiszta fehéret fűzni, de ez most kikívánkozott belőlem. Nem követtem mintát, úgy fűztem, ahogy a superduo adta magát. A díszítésnél először nem jött semmi ötlet, aztán valahogy kialakult ez a hópehely szerűség a semmiből. :)
2013. március 8., péntek
Margherita
Ezúttal tanzanit színű szirmokkal és világos lila, nagy méretű magatamával készítettem el. Kapott egy egyszerű lógós fülit is, hogy ne árválkodjon egyedül. :) A fotó sajnos nem adja vissza az igazi színeket.
Minta: Perlen4u . Danke! :)
Minta: Perlen4u . Danke! :)
2013. február 25., hétfő
Hej tulipán, tulipán ...
csak a tavasz jönne már.
Szép volt a tél, de elég,
Napsütésre vágyom én!
Köszönet a mintáért KIKINEK ! :)
Szép volt a tél, de elég,
Napsütésre vágyom én!
J
Köszönet a mintáért KIKINEK ! :)
2013. január 31., csütörtök
2013. január 23., szerda
Wave medál
Mu szuper mintáját fűztem meg feketében. Én kicsit másként kötöttem össze a "szirmokat", mert amúgy eléggé hullámos volt. Bazi nagy lett! Szépen fogalmazva, az általam hordott medálokhoz képest meglehetősen méretes. :) Még barátkozom vele! :)))
A mintát megtaláljátok ITT. Merci Mu! :)
A mintát megtaláljátok ITT. Merci Mu! :)
2013. január 11., péntek
Hímzett medál
Az előző gyurmázásom eredményeként született márványos kabosont foglaltam be.
Az alakja sajnos nem tökéletes, de azért még a hordható kategóriába sorolom. :)
Az alakja sajnos nem tökéletes, de azért még a hordható kategóriába sorolom. :)
2013. január 5., szombat
Tündérrózsa
Csapó Kriszti szuper mintáját fűztem meg karácsonyi ajándékként egy csajos színeket kedvelő leányzónak.
Köszi Kriszti a leírást! :) A füli ötletét pedig Lizának köszönöm! :)
Sajnos a kép nem igazán adja vissza az igazi színeket. Élőben ez sokkal csillogóbb.
Itt el kell mesélnem, hogy amikor Regina kicsomagolta a szettet, akkor először fordítva pottyant a medál a kezébe.
-" Ó, de szép!
- Fordítsd meg, ez a hátulja!
-Hűűű, így tényleg még szebb, de nekem már a hátulja is tetszett!" :)))
Köszi Kriszti a leírást! :) A füli ötletét pedig Lizának köszönöm! :)
Sajnos a kép nem igazán adja vissza az igazi színeket. Élőben ez sokkal csillogóbb.
Itt el kell mesélnem, hogy amikor Regina kicsomagolta a szettet, akkor először fordítva pottyant a medál a kezébe.
-" Ó, de szép!
- Fordítsd meg, ez a hátulja!
-Hűűű, így tényleg még szebb, de nekem már a hátulja is tetszett!" :)))
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)